Extranet

+420 517 343 363-5Havárie plynu: +420 517 333 800quantumas@quantumas.cz

Uvedení do provozu a záruka

Systém čárových kódů

Pro rychlé a přehledné vyřizování reklamací jsme vyvinuli systém čárových kódů, který nám umožňuje evidovat vyskladněné, instalované, spuštěné a opravované plynové zásobníkové ohřívače QUANTUM.

Kvalifikované spuštění ohřívače

V záručním listě každého plynového zásobníkového ohřívače vody QUANTUM je vložen arch se samolepicími štítky s čárovým kódem.  Pracovník servisní organizace, která je oprávněna ke spouštění plynových ohřívačů vody QUANTUM, je povinen zaslat HŮLKOVÝM PÍSMEM ČITELNĚ VYPLNĚNÝ "Protokol o uvedení do provozu" s nalepeným štítkem s čárovým kódem na adresu firmy QUANTUM. "Protokol o uvedení do provozu" je součástí "Návodu na montáž, obsluhu a údržbu plynových zásobníkových ohřívačů vody". Je nutné pozorně opsat výrobní číslo ohřívače z výrobního štítku, který je nalepen na ohřívači nebo na balení ohřívače.

Na základě vyplněných údajů z vratné karty "Protokolu o uvedení do provozu" bude následně v naší databázi vyexpedovaných ohřívačů QUANTUM doplněn údaj o datu spuštění do provozu. Tímto způsobem je zajištěna podrobná evidence prodaných ohřívačů QUANTUM, což oceňují naši zákazníci zejména v případě reklamace.

Záruční opravy

Po provedení záruční opravy zašle autorizovaný servisní pracovník na adresu firmy QUANTUM "Montážní list" s vyplněnými údaji a nalepeným štítkem s čárovým kódem ohřívače.

Tento postup maximálně urychluje proces vyřízení reklamace. Cílem je spokojenost všech zúčastněných stran - zákazníka, servisní organizace i nás - prodejce.

Máte dotaz nebo chcete pomoci s výběrem?

Napište nám a do 24 hodin se vám ozveme.

Zajímám se o: Uvedení do provozu a záruka
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Kontakt

QUANTUM, a.s.
Brněnská 122/212
682 01 Vyškov

+420 517 343 363-5
quantumas@quantumas.cz

Všechny kontakty

MenuX

InformaceX

Položky označené (*) je nutné vyplnit.
Mám zájem o: