Extranet

+420 517 302 810Havárie plynu: +420 517 333 800quantumas@quantumas.cz

DESATERO kondenzančního kotle QUANTUM

Desatero o našich kondenzačních kotlech QUANTUM vzniklo díky získaným zkušenostem našich zákazníků, servisních partnerů a našich instalatérů. Desatero popisuje, proč zakoupit, instalovat a používat naše kondenzační kotle QUANTUM.

1. Naše kondenzační kotle jsou vyrobeny tak, aby díky konstrukčnímu řešení vydržely co nejdéle. Výměník tepla je konstrukčně vyroben tak, že po celých 20 letech nedošlo k mechanickému selhání či poškození.
 
2. Naše kondenzační kotle jsou neúnavnými pracovníky. Všechny kondenzují 100% času v režimech přípravy otopné vody a teplé užitkové vody. Žádný jiný kotel toto neumí.
 
3. Naše kondenzační kotle snižují emise o 20 % a oproti ostatním kondenzačním kotlům snižují náklady na energii o dalších 5 %.
 
4. Již dnes kondenzační kotle splňují přísné emisní limity NOx a jsou zařazené do emisní třídy 5.
 
5. Naše kotle mají výjimečný průtok, dokonce i v oblastech, kde je tlak vody jen 0,2 baru. Mohou se instalovat do otevřených teplovodních soustav již při tlaku 0,5 baru, kdy je kotel stále v činnosti.
 
6. Naše kotle neobsahují žádné součásti navíc, které jsou zdrojem závad. Například ne-obsahuje přepínací ventil, žádný automatický odvzdušňovací ventil a žádný sekundární teplovodní výměník tepla.
 
7. Naše kotle obsahují pouze tři plastové součásti: tlakový senzor, zapalovací modul a vnitřní odvod spalin.
 
8. Naše kotle v provedení Q7K- HR-COMBI a Q7K-HRE-COMBI mají samostatné, na sobě nezávislé, topné okruhy na přípravu otopné vody a na přípravu teplé užitkové vody. Tato výhoda zajišťuje neustálou dodávku teplé užitkové vody, i když vznikne závada na čerpadle.
 
9. Náš kotel se skládá pouze z 12 komponent, včetně čtyř pohyblivých částí. Tedy nikdy nebudete potřebovat mnoho náhradních dílů. A cenová úroveň náhradních dílů je cenově dostupná pro každého.
 
10. Naše kotle jsou velmi flexibilní a s propojením chytrého termostatu RDS110 získáte přehled a kontrolu nad náklady vytápění, a především získáte více komfortu. 


 

Více o kondenzačních kotlích HR s integrovanou expanzní nádobou - ZDE 

Více o kondenzačních kotlích HRE - ZDE


Zpět na výpis novinek

Máte dotaz nebo chcete pomoci s výběrem?

Napište nám a do 24 hodin se vám ozveme.

Zajímám se o:
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Kontakt

QUANTUM, a.s.
Brněnská 122/212
682 01 Vyškov

+420 517 302 810
quantumas@quantumas.cz

Všechny kontakty

MenuX

InformaceX

Položky označené (*) je nutné vyplnit.
Mám zájem o: