Extranet

+420 517 302 810Havárie plynu: +420 517 333 800quantumas@quantumas.cz

Prohlášení naši společnosti QUANTUM k usnesení vlády č.215.

Vážení zákazníci a obchodní partneři,

Vláda České republiky přijala usnesení vlády č. 215 o přijetí krizového opatření a významně v něm omezuje volný pohyb osob na území celé České republiky. Vláda chce tímto omezit mezilidský kontakt a zmírnit tak šíření koronaviru a vznik onemocnění COVID-19.

Naše společnost poskytuje veřejnou službu – distribuci plynu, a proto musíme zajistit bezproblémové fungování této služby. Proto Vás tímto chceme informovat, že se i nadále budeme snažit o řešení Vašich požadavků v maximálním rozsahu.

Současně však chceme i my přispět ke snížení rizika šíření koronaviru. Proto jsme se rozhodli k těmto omezením:

  • Od 16.3.2020 do odvolání budou z důvodu zvýšení bezpečnostních opatření nařízené vládou ČR uzavřené naše zákaznické kanceláře. Vaše požadavky vyřídíme telefonicky nebo emailem.

  • Do odvolání zastavujeme fyzické provádění odečtů. Budeme obvolávat zákazníky s maximální snahou získat samoodečet. Pokud se to nepodaří, pak se provede odhad spotřeby. Navazující proces fakturace bude probíhat bez omezení.

  • Chceme Vás požádat o pozastavení požadavků na přerušování distribuce z důvodu pohledávek. V případě, že už jste nám zaslali požadavky na přerušení, které ještě nebyly realizovány, Vás chceme požádat o stažení těchto požadavků. Nebudeme účtovat žádné poplatky.

  • Do odvolání pozastavujeme servisní práce v odběrných místech spojené s výměnou měřícího zařízení k úřednímu ověření (výměna k cejchu), plombováním a práce v odběrných místech vyvolané distributorem.

  • V uzavřených lokalitách zastavujeme veškeré servisní práce v odběrných místech mimo řešení poruchových stavů. Omezení platí v lokalitách a termínech stanovených krajskými hygienickými stanicemi ve veřejných vyhláškách opatření obecné povahy o nařízení mimořádného opatření při epidemii.

Výše uvedená opatření se mohou měnit v závislosti na vývoji situace v ČR. O případných změnách Vás budeme informovat.

Omlouváme se za případné komplikace a současně věříme, že pochopíte naše opatření, kterými chceme přispět ke snížení rizika přenosu nebezpečného viru.

tým QUANTUM, a.s.


Zpět na výpis novinek

Máte dotaz nebo chcete pomoci s výběrem?

Napište nám a do 24 hodin se vám ozveme.

Zajímám se o:
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Kontakt

QUANTUM, a.s.
Brněnská 122/212
682 01 Vyškov

+420 517 302 810
quantumas@quantumas.cz

Všechny kontakty

MenuX

InformaceX

Položky označené (*) je nutné vyplnit.
Mám zájem o: