Extranet

+420 517 302 810Havárie plynu: +420 517 333 800quantumas@quantumas.cz

Zajišťuje dodávku teplé vody pro TUV a pro centrální vytápění jedním kondenzačním zásobníkovým ohřívačem vody Q7C nebo Q7SU

Theta dual service se používá pro aplikace s požadavkem pro dodávku otopné vody a pro dodávku TUV z jednoho z našich kondenzačních ohřívačů ohřívačů vody Q7C a Q7SU. Je to dokonalý systém pro umístění, kde je požadována spousta teplé vody pro domácnosti a průmyslové aplikace s nižším požadavkem na vytápění.

 

Výhody pro instalační společnost

Jeden kondenzační zásobníkový ohřívač vody Q7C nebo Q7SU využijtete pro TUV i ohřev otopné vody. Instalace vyžaduje pouze jeden odvod spalin,  jedno připojení vody a jedno plynové připojení. Navíc je celá instalace řízena jednou inteligentní jednotkou. Servis i údržba jsou pro servisní techniky velmi jednoduché - pouze jedna instalace pro TUV i vytápění.
 

Výhody pro uživatele

Jeden kondenzační zásobníkový ohřívač vody s Theta modulem. Jeden servis, jedna údržba. Není potřeba zvlášť instalovat kondenzační kotel pro ohřev vody pro otopnou soustavu. Díky inteligentní řídící jednotce má uživatel vše v jednom, ohřev TUV i ohřev otopné vody. Tento systém je velmi kompaktní a zároveň udržuje úroveň uživatelského komfortu. Instalace může být dokonale konfigurována podle individuálních požadavků a potřeb. Vzdálený displej (volitelně pro Q7SU) zobrazuje skutečnou dodávku teploty ze solárních panelů. S využitím rozhraní BMS můžete získat ze zařízení několik dat, které mohou být propojení s BMS budovy.


Zpět na výpis novinek

Máte dotaz nebo chcete pomoci s výběrem?

Napište nám a do 24 hodin se vám ozveme.

Zajímám se o:
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Kontakt

QUANTUM, a.s.
Brněnská 122/212
682 01 Vyškov

+420 517 302 810
quantumas@quantumas.cz

Všechny kontakty

MenuX

InformaceX

Položky označené (*) je nutné vyplnit.
Mám zájem o: