Extranet

+420 517 302 810Havárie plynu: +420 517 333 800quantumas@quantumas.cz

O nás

Co je QUANTUM?

QUANTUM je tradiční obchodní značka našich výrobků, která je přítomna na českém a slovenském trhu již 27 let. QUANTUM je léty proveřený symbol kvality, spolehlivosti a hospodárnosti.
 

Kdo je QUANTUM?

QUANTUM, a.s. je jedním z největších dovozců plynových zásobníkových ohřívačů vody v České republice. V rámci rozvoje se specializujeme na úsporné, efektivní a k přírodě šetrné výrobě teplé vody formou kondenzační techniky. V naší nabídce najdete kondenzační kotle, solární panely pro výrobu tepla a k ohřevu vody, expanzní nádoby a další doplňkový sortiment. Další činností je distribuce a obchod s plynem, projekce a realizace staveb v boru plyn. Poskytujeme autorizovaný servis a poradenství, organizujeme odborná školení pro servisní techniky a projektanty.

Proč QUANTUM?

Jsme ryze česká společnost s dlouhodobou tradicí a stabilitou na trhu. Díky řízení kvality, tradici a kvalitě našich produktů máme vybudovanou širokou sít servisních partnerů napříč celým trhem. Jsme lídrem v průmyslových kondenzačních ohřívačích vody i díky novinkám, které přinášíme na trh. Naše produktové zaměření můžeme definovat sloganem: „ teplo pod jednou střechou“. 

Kde najdete naše produkty QUANTUM?

Naše výrobky prodáváme výhradně přes síť odborných velkoobchodů, pro každý obchodní případ a každého uživatele či investora najdeme optimální prodejní kanál.

Máte dotaz nebo chcete pomoci s výběrem?

Napište nám a do 24 hodin se vám ozveme.

Zajímám se o: O nás
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Kontakt

QUANTUM, a.s.
Brněnská 122/212
682 01 Vyškov

+420 517 302 810
quantumas@quantumas.cz

Všechny kontakty

MenuX

InformaceX

Položky označené (*) je nutné vyplnit.
Mám zájem o: