Extranet

+420 517 302 810Havárie plynu: +420 517 333 800quantumas@quantumas.cz

Uvedení do provozu a záruka

Systém QR kódů

Pro rychlé a přehledné vyřizování reklamací jsme vyvinuli systém QR kódů, který Vám i nám umožňuje evidovat vyskladněné, instalované, spuštěné a opravované plynové zásobníkové ohřívače QUANTUM.

Kvalifikované spuštění ohřívače

V záručním listě každého plynového zásobníkového ohřívače vody QUANTUM je nalepen QR kód s unikátním kódem, který identifikuje ohřívač Pracovník servisní organizace, která je oprávněn ke spouštění plynových  zásobníkových ohřívačů vody a kondenzačních kotlů QUANTUM, je povinen po načtení QR kódu se přiřadit k danému ohřívači, v aplikaci vyplnit všechny potřebná pole ( které se dříve vyplňovaly do kartičky ) včetně výrobního čísla, datumu uvedení do provozu a uvést spotřebič do provozu odsouhlaseným kontrolním listem zakonponovaný v aplikaci "Protokol o uvedení do provozu". "Protokol o uvedení do provozu" je součástí apliakce -  digitální karty spotřebiče, včetně všech potřebných informací jako např. "Návodu na montáž, obsluhu a údržbu plynových zásobníkových ohřívačů vody, náhradní díly."  

 

Záruční opravy

Po provedení záruční opravy zašle autorizovaný servisní pracovník na adresu firmy QUANTUM "Montážní list" s vyplněnými údaji vepsaným unikátním kódem QR kódu ohřívače.

Tento postup maximálně urychluje proces vyřízení reklamace. Cílem je spokojenost všech zúčastněných stran - zákazníka, servisní organizace i nás - prodejce.

Máte dotaz nebo chcete pomoci s výběrem?

Napište nám a do 24 hodin se vám ozveme.

Zajímám se o: Uvedení do provozu a záruka
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Kontakt

QUANTUM, a.s.
Brněnská 122/212
682 01 Vyškov

+420 517 302 810
quantumas@quantumas.cz

Všechny kontakty

MenuX

InformaceX

Položky označené (*) je nutné vyplnit.
Mám zájem o: