Extranet

+420 517 302 810Havárie plynu: +420 517 333 800quantumas@quantumas.cz

Výrobky QUANTUM

Česká rodinná firma s 25 letou historií
Široká nabídka produktů a služeb v oblasti plynu a tepla
Stabilní firma s dlouholetou tradicí
V tom, co děláme, jsme vytrvalí

Alternativní řešení

Výrobky se značkou QUANTUM vznikají v renomovaných výrobních závodech. Jedním z nich je světový výrobce AO SMITH. Mezi další patří přední výrobci z Evropské Unie. Z širokého výrobkového portfolia tak lze vybrat nejen jedinečné, ale mnohdy i alternativní řešení vyhovující různorodým technickým a jiným požadavkům.

Jednoduchost, spolehlivost

V jednoduchosti je síla, co je jednoduché, to je také spolehlivé – ohřívače vody bez elektrického připojení s věčným plamínkem řady Q7-NORS, NORS/E, NODS/E, NODZ/E, KMZ/E jsou toho zřejmým důkazem. Doba technické životnosti těchto výrobků výrazně překračuje jeho životnost morální. Věčný plamínek neustále dohřívá vodu v nádrži, pokrývá její tepelné ztráty, minimalizuje zapínání hlavního hořáku a šetří tak spotřebu plynu.

Technické řešení

Využití kondenzační techniky přináší nárůst účinnosti spalovacího procesu, vyšší využitelný výkon a nižší emise, což je ve shodě s rostoucími požadavky legislativy. Využití kondenzační techniky přináší úsporu ve spotřebě plynu až 23%, ve srovnání s klasickými atmosférickými hořáky. Tyto přednosti se markantně projevují především u „průmyslových“ ohřívačů vody s vyššími výkony jako jsou ohřívače řady Q7P, Q7C a Q7SU.

Komfortní regulace

Vyšší komfort obsluhy ohřívačů vody umožňuje využití elektronické regulace. Typickým příkladem jsou ohřívače vody řady Q7E. Řídící jednotka spalování sleduje teplotu vody a zabezpečuje bezpečné spalování. Využití časovače umožňuje programování ohřevu vody v týdenním režimu. Přizpůsobení ohřevu vody požadavkům uživatele přináší nezanedbatelné úspory energie.

Použité materiály

Materiálová volba limituje vhodnost použítí a délku technického života výrobku. Použití nerezových materiálů u ohřívačů řady Q7P umožňuje jejich instalaci ve zvlášť náročných a agresivních podmínkách. Standardní antikorozní ochrana vnitřního ocelového povrchu nádrží keramickou glazurou významě prodlužuje životnost ohřívačů vody.

Použité technologie

Úroveň použité technologie, technologická kázeň a kontrolní procesy podmiňují kvalitu výrobku. Vyšší síla stěny a vyztužení kritických svařovacích míst nádrže, nanášení keramické glazury až po svaření, vyztužení kouřové trubky ocelovým kroužkem, využití svařovacích automatů eliminujících lidský faktor – to jsou výchozí předpoklady pro dosažení TOP kvality ohřívačů vody QUANTUM.

Máte dotaz nebo chcete pomoci s výběrem?

Napište nám a do 24 hodin se vám ozveme.

Zajímám se o: Výrobky
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Kontakt

QUANTUM, a.s.
Brněnská 122/212
682 01 Vyškov

+420 517 302 810
quantumas@quantumas.cz

Všechny kontakty

MenuX

InformaceX

Položky označené (*) je nutné vyplnit.
Mám zájem o: